Атрошенко: "Діяльність Соколова не йде на благо міста. Все розподілено, усі потрошки клюють." » 4ернигов.инфо | Новости Чернигова | Новини Чернігова
Сегодня

» » Атрошенко: "Діяльність Соколова не йде на благо міста. Все розподілено, усі потрошки клюють."
Besucherzahler
счетчик посещений


Атрошенко: "Діяльність Соколова не йде на благо міста. Все розподілено, усі потрошки клюють."

Атрошенко: "Діяльність Соколова не йде на благо міста. Все розподілено, усі потрошки клюють."1 листопада до Клубу молодого політолога завітав народний депутат України Владислав Атрошенко. На зустрічі обговорили 34 сесію міської ради та політичну ситуацію в Чернігові. Нардеп поділився своїм секретом впливу на міську раду.

Владислав Атрошенко розпочав зустріч з оцінки 34 сесії міської ради: «Я не вважаю останню сесію продуктивною. Було аж 3 народні депутати, була імітація боротьби з медичною реформою, але навряд чи когось цікавить «друга серія»». Народний депутат закликав до конструктивного підходу в цьому питанні, а саме до проведення інформування населення та консультацій з фахівцями. Разом з тим депутат зазначив, що питання медичної реформи доцільніше вирішувати на рівні профільного міністерства і що місцева влада є заручником даної проблеми.

Кадрове рішення по заступникам міського голови Владислав Атрошенко оцінив неоднозначно. «Раніше кадрові зміни супроводжувались хоча б декларування розвитку міста. Зараз і цього не було». Народний депутат вважає, що в місті панує непрозора система інтересів, яка не дає можливості місту ефективно розвиватися.

«Останні роки діяльність Соколова не йде на благо міста. Все розподілено, усі потрошки клюють.. А розвиток міста нікого не цікавить», - зазначив гість.

Владислав Атрошенко вважає, що вплив нардепа має базуватись на системі взаємовідносин з органами влади і впливовими особами в руслі сприяння розвитку регіону. В той же час депутат намагається інформувати владу та громаду про наявні проблеми і пропонувати шляхи їх вирішення. Для втілення своїх планів Владислав Атрошенко обіцяє сформувати ефективну команду і боротися на місцевих виборах 2015 року.шаблоны для dleскачать фильмы


Источник:

Добавить комментарий!


Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Введите код:
Loading...

Рекомендуем похожее:

Молоді політологи поговорять про вплив депутатів на політичну ситуацію і пр ...

Клуб молодого політолога продовжує серію зустрічей на тему «Міська рада: групи впливу». 1

Опозиція розповіла про свій вплив в Чернігівській міській раді

22 жовтня в дискусійному клубі «Експертна думка» відбулася зустріч з депутатами від опозиції. Олег

У Клубі молодого політолога поговорили про кредит міськраді, кадрові зміни ...

Клуб молодого політолога розпочав серію зустрічей про групи впливу у міській раді. Спеціальним

Сьогодні в Клубі молодого політолога поговорять про останню сесію міськради ...

Клуб молодого політолога пропонує розібратися, хто на що і яким чином впливає у міській раді.

Депутат Владислав Атрошенко збирається в мери

Народний депутат України Владислав Атрошенко наприкінці минулого тижня зустрівся з журналістами

Логин
Пароль
Запомнить
Соц.сети